DEV MASAL
ORMANI
SOSYAL
ALANLAR
ORMAN
OFISLER
GASTRO
PARK
MOVESTA
ÇOCUKLUK ANILARINI
HİÇ UNUTMAYACAKLAR

Gökyüzünden taptaze orman havasına, sımsıcak güneşin renginden dev ağaçlarla çevrili yemyeşil bir doğaya, rengarenk meyve bahçelerinden saklı kanyonlara uzanan hiç unutamayacakları bir yolculuk, çocuk olmanın mutluluğunu sonuna kadar tadacakları bir yaşam...

GÖKYÜZÜNDE YÜRÜMEK
HAYAL DEĞİL

Gökyüzü yolundan ağaç evlere, macera parkından define adasına, lego evinden kumsala, havuzlara, aqua park’a kadar her şey onların hayal ettiği gibi tasarlandı.

ÇOCUKLUK ANILARINI
HİÇ UNUTMAYACAKLAR

Metrelerce yüksekten, ağaçtan ağca kayarak yolculuk yapacakları Zipline, ip köprüler, kaydıraklar, dev tırmanma parkuru gibi sayısız bir çok aktivite doğa sevgisiyle, özgürce ve güvenle büyüyecekleri bir yaşama sahip olmaları için Benesta Acıbadem‘de bir araya getirildi.

HAYAT ENERJİNİZ
WELLNESTA

İyi yaşamak, yaşam kalitenizi artırmak,
her gün yeniden doğmuş gibi enerji dolu hissetmek bedenen olduğu kadar ve
ruhen de özgürleşmek…

İSTANBUL’A
YENİDEN AŞIK OLACAKSINIZ

Dev infinity pool ve yemyeşil güneşlenme terasından, eşsiz bakımlarla zenginleştirilmiş spa’na, en son spor trendleri ve son teknoloji ekipmanlarla tasarlanan fitness salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzlarından, yoga ve pilates için tasarlanmış zen bahçelerine Benesta Acıbadem’de dilediğiniz zaman hayata mola vereceksiniz.

ORMAN OFİSLER

İyi yaşamak, yaşam kalitenizi artırmak, her gün yeniden doğmuş gibi enerji dolu hissetmek bedenen olduğu kadar ve ruhen de özgürleşmek…

Eşsiz bakımlarla zenginleştirilmiş spa’sından, en son spor trendleri ve son teknoloji ekipmanlarla tasarlanan fitness salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzlarından, yoga ve pilates için tasarlanmış zen bahçelerine Benesta Acıbadem’de dilediğiniz zaman hayata mola vereceksiniz.

DÜNYANIN EN ÖZEL
LEZZETLERİ BURADA

Yeni nesil lezzet deneyimlerinden dünya kahvelerine, yöresel lezzetlerden ünlü mutfaklara,doğal pazara yemek ve kahve kültürünün en iyilerini bir araya getirecek Gastro Park, şehrin en özel lezzet duraklarından biri olacak.

MOVESTA İLE DİLEDİĞİN YERE
ÖZGÜRCE...

MOVESTA APP’i kullanarak kolaylıkla kiralayabileceğiniz dilerseniz elektrikli aracınız dilerseniz bisikletinizle İstanbul’un keyfini yaşayabilir, dilediğiniz Benesta projesinde aracınızı teslim ederek Benesta’nın hayatınızı kolaylaştıran ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Özel şoförlü kiralama seçeneğiyle çocuklarınızın ev ve okul arasındaki ulaşımını güvenle sağlayabilir veya dilediğiniz yere konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.