Benesta Acıbadem Sembolü

Konsept

Benesta Acıbadem Projesi Yeşil Alan

BenLeo Park

Yeşil ile Sosyal Yaşamı Bir Araya Getiren Dünya’da ki İlk Konsept, BenLeo Park! Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte doğayla ve doğal olanla buluşmaya hazır mısınız? BenLeo Park düşlerden alınan ilhamla kurgulanmış bir ütopyada sizlere benzersiz bir deneyim vadediyor. Çocuğunuzla çocukluğunuza gideceğiniz, her anında yepyeni anılar biriktireceğiniz yemyeşil bir düş sizleri bekliyor.

Keşfetmek için tıklayın

Benesta Acıbadem Projesi Sosyal Yaşam

Exclusive Homes

134m2’den başlayıp 720m2’ye kadar uzanan 2+1 yaşam alanlarından 5+1 dubleks alternatifleri, zengin tercih skalasıyla bağımsız iki ayrı yaşamı mümkün kılan çok fonksiyonel bir yaşam alanı sunuyor.

Benesta Acıbadem Exclusive Homes

High-End Mansions

Gösterişli ve seçkin mimarisiyle projelenen High End Mansion şehir içinde müstakil yaşamın en önemli elementlerini barındırıyor. Çatı katı ve ara kat dubleksleri; tavan yüksekliği avantajı, korunaklı teras alanları, misafir kabul alanı ve jakuzi keyfi gibi nitelikli ve lüks yaşam standartlarını bir arada harmanlıyor.

Benesta Acıbadem High-End Mansions

Residential Block

Yanı başında Çamlıca'nin tertemiz orman havası. 
Avrupa ve Anadolu Yakası'nın kavuşma noktası.
Acıbadem ve Koşuyolu'nun gurme restoranları ve konsept kafeleri. Kolayca ulaşabileceğiniz hastane ve sağlık imkanları. 
Şehrin her noktasına ulaşım sağlayan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Avrasya Tüneli, Marmaray ve metro. Bir adım uzağınızda Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezlerinden Akasya AVM... Beklentilerinizin buluşma noktası Acıbadem'de her şey elinizin altında 
Hayatı özel kılan detaylarıyla Benesta BenLeo Acıbadem'de her şey dahil lüks sizinle. 

Benesta Acıbadem Projesi Sosyal Yaşam

Benesta Hub

Organik ve gurme lezzetlerin yer alığı marketlerin, lokal kafelerin ve restorantların bulunduğu Benesta Hub nitelikleri ile sosyal ve kültürel ihtiyaçlarınızın doyum noktası oluyor.

Benesta Acıbadem Benesta Hub